Zniżka za sprzęt – Można oszczędzić na stoisku pożyczając sprzęt na czas trwania całej imprezy, czyli od soboty godz. 8:00 do niedzieli do godziny 15:00. Zaproponuj nam co masz ciekawego, jeśli się na coś zdecydujemy, będziesz mógł mieć stoisko taniej w zależności od potrzeb i ustalenia warunków.

Zniżka za atrakcje – Szukamy ciekawych atrakcji do bloku programowego. Zgłoś je przez formularz programowy. Zgłaszając stoisko napisz, że zgłoszony został/zostanie punkt programu. Jeśli zostanie on przyjęty możesz liczyć na zniżkę 25zł na stoisko. Możesz zgłosić więcej niż 2 panele, ale zniżka obejmuje maksymalnie dwa! Ograniczenie jest wprowadzone również dlatego, że jesteście wystawcami i to powinien być wasz główny cel pobytu na MiNiuConie. Jeśli atrakcja zostanie odrzucona gdyż np. koordynator bloku ma już podobną atrakcję zgłoszoną to się nie przejmuj, spróbuj zgłosić coś innego!

Promocja stoiska:
Wysyłając nam zgłoszenie, nie zapomnij o logo swojego stoiska/sklepu i linku do strony www. Zostanie on zamieszczony na liście wystawców, którzy odwiedzą NiuCon.
Poinformuj swoich klientów, że będziesz u nas, że mogą oszczędzić na wysyłce zamawiając towar z odbiorem na konwencie itp.

Informacje:
Sala noclegowa – osoby, które zakupią nocleg mogą nocować w sali dla wystawców.
Faktura – Do odbioru na konwencie.

Czego nie zapewniamy:
Przedłużacz – Nie użyczamy przedłużaczy bo nigdy nie wracają. Niestety, trzeba się w nie samemu zaopatrzyć! Pamiętaj, że Twój przedłużacz może Ci służyć nie tylko na konwencie, ale i w domu! I to przez lata!

Cennik:
Cena za ławeczkę szkolną dwuosobową: 100zł.
Stoisko artystyczne: 60zł
Dodatkowe wejściówki poza przypisanymi do ilości stolików na stoisko: 50zł na miejscu.

Dziękujemy za zgłoszenia!